[singlepic id=298 w=240 h=220 float=left]

Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na KONCERT ŚWIĄTECZNY w wykonaniu Kai Mianowanej-wokalistki i aktorki musicalowej, studentki Wydziału Wokalno-Aktorskiego
Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Przy fortepianie Vlasta Traczyk. W roli aniołów wystapią artystki Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI im. Z. Solarzowej SGGW; wtorek, 16 grudnia 2014, godzina 17.00; Muzeum SGGW, ul. Nowoursynowska 161; budynek Biblioteki Głównej SGGW, wejście C, I piętro.

Kaja Mianowana
wokalistka i aktorka musicalowa, studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zagrała główne role w wielu popularnych musicalach m. in. „Upiór w operze”, „Les Misérables” i „Koty”. Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA, Operą i Filharmonią Podlaską oraz Teatrem Muzycznym w Lublinie, gdzie gra obecnie rolę Lukrecji w spektaklu „Machiavelli”. Zdobywczyni nagród na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej repertuar zawiera wiele gatunków muzycznych, począwszy od opery i musicalu, przez jazz i muzykę popularną oraz autorskie kompozycje własne i Vlasty Traczyk.

Strona internetowa: www.kajamianowana.com

Vlasta Traczyk
pianistka i kompozytorka. Jest absolwentką muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie kończy studia magisterskie na wydziale kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie prof. Krzysztofa Baculewskiego. Osobistą formą wyrażania siebie w muzyce jest dla niej pieśń poetycka. Od 5 lat współpracuje z Kają Mianowaną, z którą stworzyła repertuar wokalny mający na celu wyodrębnić twórczość poetów polskich młodej generacji oraz wybitnych poetek słowiańskich XX w.

Strona internetowa: www.vlasta.pl

Dodaj komentarz