[singlepic id=479 w=240 h=210 float=left]

Rozwój kompetencji cyfrowych jest jednym z kluczowych wyzwań towarzyszących budowie społeczeństwa cyfrowego w Polsce. Temat ten wymaga wciąż namysłu oraz dyskusji nad odpowiednią strategią działań w tym obszarze. Konferencja “Cyfrowe wyzwania” jest platformą do rozmowy na ten temat – zarówno badaczy, jak również edukatorów, animatorów kultury, bibliotekarzy, muzealników. W tegorocznej – już trzeciej – edycji konferencji “Cyfrowe wyzwania” pragniemy skupić się na problemach dotyczących relacji między kompetencjami cyfrowymi a uczestnictwem w kulturze. Zapraszamy już 13 czerwca br.

 

Konferencja jest skierowana do osób zajmujących się szeroko rozumianym problemem kompetencji cyfrowych: badaczy, animatorów kultury, bibliotekarzy, pracowników instytucji pozarządowych zajmujących się e-kompetencjami. Do udziału w obradach zapraszamy również kadry administracji państwowej: pracowników ministerstw i urzędów centralnych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 
Organizator konferencji:

Centrum Cyfrowe Projekt: Polska

Współorganizatorzy konferencji:

Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego
Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego

Czas i miejsce:

 
13 czerwca 2016 r.,
Uniwersytet Warszawski, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich, Sala Balowa
 
Program konferencji:
http://centrumcyfrowe.pl/wp-content/uploads/2016/06/CYFROWE-WYZWANIA-program-konferencji.pdf
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Obserwatorium Kultury 2015, przy wsparciu Fundacji Orange.
 
Logo konferencji autorstwa OPEN COMMONS LINZ udostępnione na licencji Creative

Dodaj komentarz