Muzeum SGGW serdecznie zaprasza na koncert w wykonaniu duetu skrzypcowo-harfowego CHORDIS DUO. Koncert organizowany jest we współpracy z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Koncert odbędzie się we wtorek 19 lutego 2019 roku, o godz.16:00 w Sali nad Aulą Kryształową, I piętro, kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166, Warszawa

CHORDIS DUO to duet skrzypcowo-harfowy założony w 2017 roku przez dwie artystki, skrzypaczkę Adriannę Kuczyńską oraz harfistkę Joannę Kamińską.
Adrianna Kuczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec Profesora Romana Lasockiego.
Joanna Kamińska ukończyła Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie harfy Profesor Urszuli Mazurek.
Obie artystki kształciły się również w Conservatorio di Musica Giuseppe Verdi w Mediolanie, brały udział w międzynarodowych warsztatach muzycznych i współpracowały z wieloma znakomitymi muzykami. Chordis Duo ma w swoim repertuarze muzykę klasyczną, jak również filmową, rozrywkową oraz irlandzką.

Dodaj komentarz