Muzeum Uniwersytetu Opolskiego, Muzeum Politechniki Opolskiej i Lamp Rentgenowskich oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

Oddział Regionalny Śląska Opolskiego, Opolski Klub Krajoznawców zapraszają na promocję książki Anny Singh „Czwarta prawda”.

Spotkanie odbędzie się 20 stycznia (poniedziałek) 2020 r. o godz. 16.30 w Muzeum Uniwersytetu Opolskiego, pl. Kopernika 11

Anna Singh (Jezierska) jest z wykształcenia psychologiem, z zamiłowania indologiem. Jej język ojczysty to polski, język, którym na co dzień biegle się posługuje – to hindi.
Autorka o książce:
Powieść „Czwarta prawda” w dużej mierze inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Niektórzy bohaterowie są wiernym opisem żyjących osób, które dane mi było spotkać w Indiach, inni są zaledwie barwniejszą wersją samych siebie, pozostali zaś od początku do końca są tworem mojej fantazji. Inspiracją do snucia fabuły stały się dla mnie historie podarowane mi przez męża i jego rodzinę oraz doświadczenia, jakie zgromadziłam podczas swego pobytu w Indiach. Choć część przedstawionych w powieści epizodów jest fikcyjna, to wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest zamierzone i całkowicie nieprzypadkowe.

Dodaj komentarz